piątek, 24 kwietnia 2015

Alojzy ma dom!

Jakże mogłam nie napisać o tej tak ważnej sprawie?!

Już kiedy w moim przedostatnim poście wspomniałam, że Alojzy CHYBA znajdzie dom, to byłam już prawie pewna, że tak się stanie, ale nie chciałam zapeszać. Alojzy ma teraz na imię Alik i jak powiedziały panie ze schroniska podobno sam nie wierzył jeszcze w to co się dzieje, nie wierzył w swoje szczęście, nie wiedział czy się cieszyć czy się bać.
Teraz mieszka ze swoim opiekunem u jego siostry, ale niedługo zamieszka w pięknym siedlisku w Radostowie. Odbył już długą podróż z Warmii do Opola i w aucie był bardzo grzeczny, w Opolu poznał swoją nową, choć dużo starszą koleżankę, a ze swoim opiekunem ponoć wita się opierając mu łapy na ramionach i liżąc go po twarzy! Słuchanie i czytanie o nim, to dla mnie wielka radość!

Miłego weekendu kochani!

6 komentarzy:

 1. Ale wadomość!!! Oby takich więcej...

  OdpowiedzUsuń
 2. Natalio, miałam trochę zaległości, ale udało mi się nadrobić. Strasznie się cieszę, że Wiosna zagościła u was na zawsze:)))) Jest urocza i wspaniale, że dogadują się tak dobrze z Aniołem. Gratuluję serdecznie postępów! No i cudownie, że biedny osamotniony Alojzy znalazł dobry dom!!! Tak sobie myślę, że dzięki naszej blogowej społeczności ładne parę psów znalazło swoich dobrych ludzi... Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobra wiadomość. Dobrze ,że właściciele zmienili mu imię , tamto zupełnie nie pasowało do niego . Nowy dom i nowe imię super . Pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała wiadomość! Oby takich jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń