czwartek, 10 stycznia 2013

Twórcy dla piesków!

Po chorobie znów powracam i to tym razem nie po to, żeby opisywać nasze spokojne życie na Wonnym Wzgórzu, a żeby dołączyć do apelu, który przeczytałam na wielu blogach, dramatycznego apelu Ori, prowadzącej Fundację Domu Tymianka, o pomoc dla psiaków! W skrócie: Zamknięte schronisko, biedne, głodne, niekochane, brzydkie psy, których nikt nie chce i cudowna osoba, która walczy o ich uratowanie i o to żeby były szczęśliwe, najedzone, kochane i ładne.
Można pomóc dając pieniążki, kupując karmę, rozgłaszając akcję, BIORĄC PIESKA, czy dając przedmioty do sklepiku Pod Orionem, z których sprzedaży całkowity dochód idzie właśnie na podopiecznych fundacji.
Osobiście nie mogę wiele zrobić, ale mogę dać to co potrafię najlepiej czyli swoje prace, a także rozgłosić akcje dalej. Dlatego zapraszam wszystkich twórców do dołączenia się do akcji i przekazania swoich prac do sklepiku, a innych zachęcam do kupna. Pisałam kiedyś o kormoranach, które malowałam na zamówienie, a zamawiający nawet ich nie zobaczyli. Teraz kormorany mogą się przydać. Moja mam przekazała też swoje dwie pierwsze książki: "Za drzwiami młodości" i " Dom nad Jeziorakiem". Kto może dać coś od siebie? Każda złotówka się liczy!

4 komentarze:

  1. Mam nadzieję ,że apel rozejdzie się szeroko...

    OdpowiedzUsuń
  2. Tutaj są wszystkie informacje
    http://klubkotajasna8.blogspot.com/2013/01/konkurs-styczen-2013.html

    OdpowiedzUsuń