czwartek, 28 kwietnia 2011

Czemu nie realizować swoich marzeń? Na początku 2011 roku postanowiliśmy przenieść się na wieś, chwilę później mieliśmy kupca na mieszkanie, wypatrzony dom, a jeszcze chwilę później dom stał się nasz. Miejscowość Studzianka położona niedaleko Olsztyna na Warmii, to typowa warmińska osada, gdzie czas się zatrzymał i zachowało się wiele tradycyjnych dla rejonu zabudowań i symboli Warmii - kapliczek. Dlaczego Wonne Wzgórze? Miejscowość ta tak właśnie nazwyała się jeszcze na początku XX wieku, a nazwa ponoć pochodziła od najwyższego wzgórza w okolicy, na którym właśnie stoi nasz dom. Czeka nas jeszcze wiele pracy, ale czego się nie robi, żeby spełnić marzenia!

4 komentarze:

 1. Mieszkam na wsi od urodzenia i za żadne skarby nie chciałabym się stać miejską damą, a miasta w stylu Warszawy i Wrocławia, brudne, z popeerelowskim centrum, pełne spalin i bardzo zgiełkliwe, wręcz mnie odrzucają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiliście piękne miejsce(oglądaliśmy na gratka.pl)jest prawdziwie wyjątkowe i sporo tam zrobione.Życzymy abyś szybko wrosła w to miejsce i spełniała w nim swoje marzenia.Życie na wsi wymaga pomysłu i determinacji.
  Zosia i Janusz

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam w blogowym świecie i życzę wszystkiego dobrego w realizacji dalszych planów i marzeń. Bo o to w życiu właśnie chodzi, aby nie śnić swych marzeń tylko nimi żyć!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią będę do Was zaglądać. Lubię podglądać, jak inni realizują to, co u mnie już chyba pozostanie marzeniem :) Pomyślności, szczęścia, miłości, spokoju i szacunku w nowym miejscu na świecie :)

  OdpowiedzUsuń